Ślimaki

Ślimaki

Bezpłatny koncert online z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki, z okazji Dnia Dziecka Agencja Artystyczna Bonsai www.art-bonsai.pl przygotowała dla dzieci małą niespodziankę. 1 czerwca o godzinie 11:00 zagrają koncert online na żywo: „Dzień Dziecka u Nietoperzy – czyli historia animacji filmowej z muzyką w tle”. Koncert można będzie obejrzeć na kanale Youtube: w domu z rodzicami lub w przedszkolu. Poniżej przekazujemy […]Więcej »

Dzieci i ich prace

Poniżej  przedstawiam  nadesłane prace w wykonaniu Melanii i RozaliiWięcej »

Eko- Ludek, Eko- Miś, Eko-hasło

Prace konkursowe  Eko – ludek w wykonaniu – Magdy Eko- Miś i Eko-  hasło w wykonaniu – Alexandra Dziękujemy serdecznie za  udział w Przedszkolnym Konkursie Ekologicznym Magdalena  Alexander Więcej »

Przedszkolny Konkurs Ekologiczny

Zachęcam Wszystkie dzieci do wzięcia udziału w Przedszkolnym Konkursie Ekologicznym. Waszym zadaniem będzie stworzyć własnego Eko-ludka z surowców wtórnych. Możecie także ułożyć Eko-hasło, które zachęci do dbania o naszą planetę. Wykonane prace z surowców wtórnych należy sfotografować, zdjęcie pracy proszę wysłać do wychowawcy grupy, na wskazany adres email do kontaktu. Termin nadsyłania prac mija 24.04.2020 […]Więcej »

Nasze kartki ,, Karta dla medyka''

,,Karta dla medyka ” w wykonaniu : Małgosi, Alexandra, Kaliny, Rozalii, Magdy i  Amelii 🙂Więcej »

ślimaki pracują w domu

Dzieci z grupy ślimaki  i ich piękne prace wykonane  w domuWięcej »

KARTKA DLA MEDYKA

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci! Gorąco zachęcam do przyłączenia się do OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI ,,KARTKA DLA MEDYKA”, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. W taki sposób możemy okazać im wdzięczność za trud i poświęcenie, jednocześnie zapewnić ich o Naszym wsparciu, szacunku dla tego co dla nas wszystkich robią. Zachęcam do wysyłania zdjęć […]Więcej »

Informacja

Drodzy Rodzice, zapewniam możliwość konsultacji drogą e-mailową k.kmiecik@szczodrzykowo.com Pozdrawiam serdecznieWięcej »

Dzień Dinozaura

Grupa ślimaków obchodziła Dzień Dinozaura 26 lutego. Tego dnia dzieci przyniosły książki, maskotki o tematyce dinozaura. Poznały wygląd Dinozaura, uczestniczyły w zabawach ruchowych  i  rysowały pastelami Dinozaura. Więcej »

Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Dzieci przyniosły maskotki, książki o tematyce kotka. Tego dnia dzieci śpiewały i pokazywały do piosenki,,My jesteśmy krótki dwa”, omawiały wyglądu kota, chodziły na czworakach jak kotek. Zapraszam do oglądania zdjęć z tego dnia.Więcej »

Older Entries »