Ślimaki

Ślimaki

Informacja

Drodzy Rodzice, zapewniam możliwość konsultacji drogą e-mailową k.kmiecik@szczodrzykowo.com Pozdrawiam serdecznieWięcej »

Dzień Dinozaura

Grupa ślimaków obchodziła Dzień Dinozaura 26 lutego. Tego dnia dzieci przyniosły książki, maskotki o tematyce dinozaura. Poznały wygląd Dinozaura, uczestniczyły w zabawach ruchowych  i  rysowały pastelami Dinozaura. Więcej »

Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Dzieci przyniosły maskotki, książki o tematyce kotka. Tego dnia dzieci śpiewały i pokazywały do piosenki,,My jesteśmy krótki dwa”, omawiały wyglądu kota, chodziły na czworakach jak kotek. Zapraszam do oglądania zdjęć z tego dnia.Więcej »

Urodziny Leona

W Naszej grupie świętowaliśmy urodziny Leona. Wszystkiego najlepszego dla Leona  Więcej »

Dzień Miłości i Szacunku

Dzień Miłości i Szacunku 14 lutego w całym przedszkolu było bardzo czerwono, a widok czerwonego serduszka wywoływał uśmiech na twarzy. Dzieci uczestniczyły w zajęciach muzyczno-ruchowych . Składały serduszko z puzzli. Omawialiśmy Nasze emocje i jak miło jest pamiętać o drugiej osobie. Tego dnia pani Julia odwiedziła Nas i przyniosła pocztę walentynkową i rozdała Nam Walentynki. […]Więcej »

Dzień Babci i Dziadka w grupie Ślimaków

Dzień Babci i Dziadka  to szczególny dzień, w Naszej grupie obchodziliśmy ten dzień 22 stycznia 2020 roku W tym dniu gościliśmy wspaniałych dziadków Naszych Ślimaków. Dzieci recytowały nauczone wiersze i śpiewały piosenki . Babciu,Dziadku coś Ci dam, jedno serce tylko mam, a tym sercu róży kwiat. Babciu,dziadku żyj sto lat  Więcej »

24 styczeń 2020 w naszym przedszkolu odbył się Balik Karnawałowy. Tego dnia na dzieci  czekało moc atrakcji : zabawny muzyczno ruchowe i niespodzianki. Zapraszam serdecznie do oglądania Naszych zdjęć.Więcej »

Ślimaki poznawały zawód pielęgniarki

Zawód pielęgniarki , to ważny ciekawy zawód. Dzieci miały okazję stworzyć kącik lekarski, poznać potrzebny sprzęt . W roli eksperta gościliśmy mamę Marceliny, która  jest pielęgniarką . Dziękujemy,za tak miłe spotkanie i  za dyplomy. Więcej »

Urodzony Zuzanny i Melanii

W styczniu obchodziliśmy urodzony Zuzanny i Melanii. Życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Więcej »

Wigilia w przedszkolu

18 grudzień i 20 grudzień to były magiczne i bardzo  ważne dni  dla dzieci. Nasze ślimaczki uczestniczyły w spotkaniu z Gwiazdorem,otrzymały piękne prezenty i bardzo cieszyły się z tego wielkiego wydarzenia. Kolejnym pięknym, magicznym dniem była Wigilia w przedszkolu. W tym  dniu dzieliliśmy się opłatkiem, zjedliśmy wspólny obiad Wigilijny i słuchaliśmy pięknych polskich  kolęd. Dziękujemy […]Więcej »

Older Entries »