Żabki

Grupa Żabki

Nauczycielki: mgr Julia Szymenderska, mgr Katarzyna Kofel            

Pomoc nauczyciela: Angelika Grześkowiak

******************************************************************************

"Rodzinne" prace u Żabek

Kochani Rodzice i Dzieci! Serdecznie dziękujemy za przysłane zdjęcia i bardzo się cieszymy, że dzieci korzystają również z przesyłanych propozycji aktywności. W tym tygodniu mamy okazję podziwiać prace dot. tematu „Moja rodzina”. Pozdrawiamy serdecznie 🙂Więcej »

Bezpłatny koncert online z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki, z okazji Dnia Dziecka Agencja Artystyczna Bonsai www.art-bonsai.pl przygotowała dla dzieci małą niespodziankę. 1 czerwca o godzinie 11:00 zagrają koncert online na żywo: „Dzień Dziecka u Nietoperzy – czyli historia animacji filmowej z muzyką w tle”. Koncert można będzie obejrzeć na kanale Youtube: w domu z rodzicami lub w przedszkolu. Poniżej przekazujemy […]Więcej »

Wiosna u "Żabek"!

Mimo obowiązujących ograniczeń, ” Żabki” starają się dostrzec piękno otaczającej ich przyrody! Więcej »

Konkurs na lapbooka logopedycznego

W imieniu naszego logopedy, p. A. Ostrowskiej-Stroiwąs, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie Logopedycznym 🙂 Zadaniem jest wykonanie lapbooka z ćwiczoną głoską. Zdjęcia prosimy wysyłać do 13 maja 2020 r. na adres: a.ostrowskastroiwas@szczodrzykowo.com Lapbook może zawierać rysunki, wydrukowane obrazki, wierszyki, rymowanki itp. Format jest dowolny 🙂Więcej »

Akcja Kropelka dla Wróbelka

Zapraszamy do akcji zorganizowanej przez Przedszkole nr 2 w Suwałkach! Więcej informacji w zakładce Wydarzenia: http://szczodrzykowo.com/?p=33642 Prace przesyłamy na maile wychowawców: k.kofel@szczodrzykowo.com, j.szymenderska@szczodrzykowo.com Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do udziału 🙂  Więcej »

Praca konkursowe - Eko-ludek

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie na Eko-ludka / Eko-hasło 🙂 Poniżej prace konkursowe: Eko-ludek wykonany przez Jasia:Więcej »

Konkurs na Eko-ludka / Eko-hasło w Przedszkolu Kolorowy Świat w Szczodrzykowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na Eko-ludka / Eko-hasło w Przedszkolu Kolorowy Świat w Szczodrzykowie 🙂 Kochane dzieciaki! Zachęcamy Was, abyście wspólnie z rodzicami stworzyli własnego Eko-ludka z surowców wtórnych lub ułożyli Eko-hasło zachęcające do dbania o naszą planetę i podzielili się z nami swoimi pomysłami poprzez zrobienie zdjęcia. Prace należy wysyłać do wychowawców grupy […]Więcej »

"Mój stwór głodomór", czyli jak Żabki w domu stają się Małymi Przyjaciółmi Przyrody 🙂

Dzień dobry kochane Żabki oraz drodzy Rodzice! Ostatnie dni po świętach minęły Nam pod znakiem segregacji oraz recyklingu 🙂 Do końca przyszłego tygodnia realizujemy temat „Mali przyjaciele przyrody”. W przyszłą środę obchodzimy święto ważne, nie tylko dla Nas, ale przede wszystkim dla naszej planety. Ciekawe, czy się domyślicie? 🙂 Bardzo dziękuję Wam w imieniu swoim […]Więcej »

Karta dla Medyka! Bardzo dziękujemy za włączenie się do Akcji! 🙂

Więcej »

Kartka dla Medyka!

Kochane „Żabki”, Drodzy Rodzice! Serdecznie zachęcam do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Medyka”, będąca pięknym podziękowaniem za trud pracy pracowników medycznych w tych trudnych czasach. Forma kartki/ podziękowania jest absolutnie dowolna, liczę na Państwa i dzieci kreatywność!  🙂 Okażmy wsparcie i solidarność tym, którzy dbają o Nasze bezpieczeństwo! 🙂 Bardzo proszę, o wysłanie […]Więcej »

Older Entries »