Żabki

Grupa Żabki

Nauczycielki: mgr Julia Szymenderska, mgr Katarzyna Kofel            

Pomoc nauczyciela: Angelika Grześkowiak

******************************************************************************

Dzień Miłości i Szacunku

14 lutego 2020 r. obchodziliśmy Dzień Miłości i Szacunku. Od początku tygodnia w naszym Przedszkolu stała Czerwona Skrzynia Miłości i Szacunku, do której wszyscy mogli wrzucać kartki. W Dniu Miłości i Szacunku był w naszej grupie listonosz – p. Julka, która rozdała dzieciom zaadresowane do nich kartki. Wspólnie składaliśmy sobie życzenia  i bawiliśmy się z […]Więcej »

Dzień Języka Ojczystego

21 lutego br. obchodziliśmy w Przedszkolu Dzień Języka Ojczystego w ramach programu „Proszę, Przepraszam, Dziękuję”. Podczas tego dnia wszystkie Żabki, dowiedziały się co nieco o swoim języku ojczystym praz poznały homonimy (słowa, które mogą mieć wiele znaczeń) takie jak zamek, piłka, igła, zebra itp. podczas oglądania prezentacji. Również przypomnieliśmy sobie znaczenie używania magicznych słów 🙂Więcej »

Imieniny Leny

21 lutego 2020 r. obchodziliśmy w grupie imieniny naszej Lenki. Wszystkiego najlepszego! 🙂Więcej »

Dzień Kota

17 lutego br. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Kota. Każde dziecko mogło przyjść przebrane tego dnia za kota lub mogło mieć jakieś akcesoria związane z tym zwierzęciem. Dzień minął nam pod znakiem kocich zabaw i zadań – zwieńczeniem była praca plastyczna „Kotek” z papierowego talerzyka.Więcej »

5. urodziny Marysi 🙂

11 lutego 2020 r. obchodziliśmy w grupie 5. urodziny naszej Marysi 🙂 Wszystkiego najlepszego!Więcej »

Bal karnawałowy

24 stycznia 2020 r. w naszym Przedszkolu odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu aktorów z teatru ,,Pod Orzełkiem”, którzy zachęcali wszystkich do tańca z przygotowaną muzyką. […]Więcej »

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka, 17 stycznia 2020 r. odbyło się spotkanie z Babciami i Dziadkami naszych Żabek. Dziadkowie bardzo ucieszyli się na widok swoich występujących wnucząt. Wszystkiego najlepszego :)!  Więcej »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

To już kolejny rok, kiedy to nasze Przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji WOŚP. Już od 8 do 10 stycznia każdego dnia kwestowaliśmy codziennie na korytarzu przedszkolnym. W piątek 10 stycznia o godz. 11.oo wszyscy spotkaliśmy się na przedszkolnym finale WOŚP. Żabki wraz z innymi grupami zaprezentowały swoje wokalne i taneczne umiejętności. W tym roku do […]Więcej »

Grupowa Wigilia

W piątek 20 grudnia, obchodziliśmy w naszej grupie Wigilię grupową. Już od rana można było odczuć świąteczny klimat – słuchaliśmy świątecznej muzyki, śpiewaliśmy kolędy, ozdabialiśmy nasz własny obrus pastelami, który później dekorował nasz stół. O godz. 12:00 podzieliliśmy się opłatkiem z naszymi p. Wychowawczyniami, z p. Dyrektor, Wicedyrektor oraz p.Angeliką. Na koniec zasiedliśmy do obiadu […]Więcej »

Spotkanie z Gwiazdorem

18 grudnia 2019 r. gr. Żabek spotkała się z Gwiazdorem. Każda Żabka dostała prezent oraz zrobiła z Gwiazdorkiem pamiątkowe zdjęcie. Było to wielkie przeżycie dla wszystkich dzieci. Mamy nadzieję, że za rok również nas odwiedzi 🙂       Więcej »

Older Entries »