Żuczki

Podobny obraz

Nauczycielki grupy : Olga Strojna, Katarzyna Kopytek

Pomoc nauczyciela : Monika Brzęcka

Dzień Miłości i Szacunku

W piąte w naszej grupie było baaardzo czerwono, a to za sprawą tego, że obchodziliśmy Dzień Miłości i Szacunku. Wysłuchaliśmy opowiadania o „Pomelo”, odciskaliśmy nasze rączki z kartce – wyszły nam serduszka 🙂 Pani Julia rozdała nam kartki, które było można wkładać do czerwonego pudełka na korytarzu. Było dużo zabaw, a na koniec dostaliśmy balonika.Więcej »

Bale w karnawale

W piątek przed feriami odbył się balik karnawałowy. Czekało na nas duuuużo atrakcji – tańczyliśmy, bawiliśmy się w różne zabawy. Na sam koniec każdy z nas dostał los i dostawał nagrodę :).Więcej »

Dzień Babci i Dziadka

W środę tj. 22.01 obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Babci i Dziadka. Zaśpiewaliśmy piosenki, powiedzieliśmy wierszyki, złożyliśmy życzenia, wręczyliśmy prezenciki, które sami przygotowaliśmy. Uśmiech nie schodził Naszym kochanym Babciom i Dziadkom z ust. Życzymy Im jeszcze raz STO LAT ! 🙂Więcej »

Zabawy na placu zabaw

W zimowym okresie częściej wychodzimy na spacery i poznajemy naszą okolice, chociaż zdecydowanie wolimy spędzać czas na placu zabaw ? Bo kto nie lubi ? Styczniu pogoda nam dopisała i udało nam się skorzystać z placu, ależ byliśmy szczęśliwi 🙂Więcej »

Grupowa Wigilia

W piątek 21.12, w ostatnim dniu przed Świąteczną przerwą, w naszej grupie pierwszy raz mieliśmy obiad Wigilijny. Rano śpiewaliśmy kolędy, malowaliśmy nasz własny obrus, który później ozdabiał nasz stół. Wybraliśmy się także na spacer – pogoda sprawiła nam psikusa bo było baaardzo ciepło, jak na grudzień. A o 12:00 podzieliliśmy się opłatkiem z naszą Panią […]Więcej »

Odwiedziny Gwiazdora

W środę odwiedził nas Gwiazdor, ależ byliśmy zaskoczeni. Każdy z nas otrzymał prezent. Gwiazdor zrobił sobie nawet z Nami zdjęcie pamiątkowe 🙂 Mamy nadzieję, że za rok też nas odwiedzi.  Więcej »

Przedstawienie świąteczne w grupie Biedronki

Dostaliśmy zaproszenie od grupy Biedronki na przedstawienie świąteczne. To już drugi raz, jak mogliśmy oglądać naszych starszych kolegów i koleżanki 🙂  Było bardzo świątecznie. Dziękujemy za zaproszenie, bardzo nam się podobało 🙂  Więcej »

Świąteczne spotkanie z Rodzicami

Świąteczne spotkanie z Rodzicami w naszej grupie odbyło się w czwartek. Śpiewaliśmy kolędy, wspólnie z Rodzicami odgadywaliśmy zagadki o Świętach Bożego Narodzenia oraz zatańczyliśmy dla Rodziców „Taniec śnieżynek” :).  Więcej »

Pieczemy pierniczki

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z pieczeniem pierniczków, dlatego w czwartek w  naszej grupie piekliśmy pierniczki. Wyszły nam baaardzo pyszne, a zapach był w całym przedszkolu 🙂  Więcej »

Mikołajki

Był, był, był ! 🙂 Był u nas Św. Mikołaj, wprawdzie nie przyszedł do Nas do sali, ale zostawił piękne, świąteczne skarpetki w naszej szatni. Rano dostaliśmy list od Św. Mikołaja, a później rozwiązywaliśmy zadania, które nam zlecił m.in Śpiewaliśmy piosenkę „Taniec śnieżynek”, zgadywaliśmy co jest w duuuużym worku- worek był prawie większy od nas, […]Więcej »

Older Entries »