Żuczki

Podobny obraz

Nauczycielki grupy : Dorota Strojna, Dominika Graczyk-Zielińska

Pomoc nauczyciela : Monika Brzęcka

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości obchodziliśmy 10 listopada. Tego dnia odśpiewaliśmy hymn narodowy o godz. 11:11 oraz zaprezentowaliśmy patriotyczny wiersz. Na koniec wykonaliśmy prace plastyczną w barwach flagi Polski.Więcej »

Zabawy na placu zabaw

Kochani Rodzice, spójrzcie jak się bawimy na placu zabaw 🙂Więcej »

Dzień dyni

  „Dynia bardzo wielka była, wszystkie pestki swe liczyła. Tak je długo przeliczała, że ze złości pękła cała.” W październiku obchodziliśmy Dzień dyni. Dowiedzieliśmy się, że dynie nie wszystkie dynie są okrągłe, a jej kolor nie zawsze musi być pomarańczowy. Sprawdziliśmy co kryje się w jej wnętrzu, bawiliśmy się dynioliną i malowaliśmy farbami. Na koniec […]Więcej »

Zabawy sensoryczne

Kiedy za oknem pada deszcz my świetnie bawimy się w sali. Zabawy sensoryczne to dla nas nie tylko przyjemne odczucia, ale także dużo śmiechu 🙂Więcej »

Teatrzyk

Podczas realizacji bloku tematycznego „Idzie jesień… przez las i park” poznawaliśmy jakie zmiany zachodzą jesienią w przyrodzie. Słuchaliśmy uważnie wiersza, aby później bawić się w teatr. W teatrze brały udział: listki, Krasnal Hałabała, wróbelek, jeż, miś, lis i wiewiórka Ruda Kitka. Było to nasze pierwsze spotkanie z teatrem, ale na pewno nie ostatnie 🙂Więcej »

Konkurs - Dynia w jesiennym przebraniu

Więcej »

Dzień Krajobrazu

20 października obchodziliśmy Dzień Krajobrazu Tego dnia szczególnie przyjrzeliśmy się drzewom. Braliśmy udział w zabawach badawczych, obserwowaliśmy drzewa i ich owoce, przytulaliśmy się do nich. Na dworze wśród drzew świetnie się bawiliśmy 🙂Więcej »

Dzień Edukacji Narodowej

W środę 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na ten szczególny dzień przygotowaliśmy wierszyki oraz zatańczyliśmy do naszej ulubionej piosenki „Kolorowe listki”. Łucja i Mikołaj zostali tego dnia pasowani.Więcej »

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważna dla nas uroczystość. Tego dnia zaprezentowaliśmy wierszyki i piosenki, których się nauczyliśmy. Następnie Pani Dyrektor pasowała nas. Złożyliśmy przysięgę, a następnie odcisnęliśmy swój paluszek w kronice. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz rożek obfitości. Na sam koniec czekał na nas poczęstunek zorganizowany dzięki naszym rodzicom 🙂Więcej »

Jesienne zajęcia

Po tym jak dowiedzieliśmy się co jesienią dzieje się w ogrodzie przyszedł czas na las i park. Podczas zajęć poznaliśmy jesienne, leśne owoce.Więcej »

Older Entries »