Żuczki

Podobny obraz

Nauczycielki grupy : Dorota Strojna, Dominika Graczyk-Zielińska

Pomoc nauczyciela : Monika Brzęcka

Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Dowiedzieliśmy się jak należy dbać o naszego pupila i co zrobić kiedy jest chory. Uczestniczyliśmy w wielu kocich zabawach, szukaliśmy odpowiednich cieni i ćwiczyliśmy kocią gimnastykę. Na sam koniec obejrzeliśmy zdjęcia podesłane przez naszych Rodziców 🙂Więcej »

Dzień miłości i szacunku

15 lutego obchodziliśmy w naszej grupie „Dzień miłości i szacunku”. Wspólnie się bawiliśmy, a przy tym serca towarzyszyły nam cały czas. Rozmawialiśmy o tym co to jest miłość i szacunek oraz jak okazywać je innym osobom.Więcej »

Zima nie tylko za oknami

Malujemy zimową pogodę 🙂 „Zima, zima za oknami bawcie się dzieciaki z nami, Zima, zima pada śnieg, a my razem bawmy się.”Więcej »

Ćwiczymy rączki

Do naszej sali zawitał bałwan. Stworzyliśmy go sami przy okazji ćwicząc nasze paluszki, rączki i nadgarstki. Bałwanowi tak się u nas spodobało, że postanowił zostać z nami na dłużej 🙂Więcej »

Dokarmiamy ptaki

Podczas zajęć zapoznaliśmy się z tematem dokarmiania ptaków. Dowiedzieliśmy się, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego należy im pomagać. Teraz już wiemy się czym można je dokarmiać. Postanowiliśmy, że zaniesiemy im ich ulubione przysmaki do przedszkolnego karmnika.Więcej »

Kolorowa muzyka

Bum Bum Bum Bum Rurki to kolorowe, lekkie tuby, które po uderzeniu o siebie lub w dowolną inną powierzchnię wydają różne dźwięki. Na tych niecodziennych instrumentach mieliśmy okazję ostatnio grać przy okazji ćwicząc nasze poczucie rytmu i melodii.Więcej »

Malujemy pastą

Podczas poznawania pracy stomatologa tworzyliśmy wiele prac plastycznych. Bardzo ciekawym doświadczeniem dla nas było malowanie pastą do zębów. Powstało wiele pięknych wytworów 🙂Więcej »

Poznajemy zawód stomatologa

Poznając zawód stomatologa, przede wszystkim dowiedzieliśmy się czym się zajmuje, poznaliśmy również narzędzia, których używa stomatolog i oglądaliśmy film edukacyjny o jego pracy w gabinecie. Nauczyliśmy się również jak dbać o nasze zęby.Więcej »

Rozwijamy małą motorykę

Manipulowanie kreatywnymi druciakami, piłkami, kulkami, klockami to nie tylko zabawa, ale także ćwiczenia naszych rąk, paluszków i nadgarstków. Nuka przez zabawę to najlepsza nauka 🙂Więcej »

Balik karnawałowy

W środę 3 lutego w naszej grupie odbył się balik karnawałowy. Na bal przybyli różni goście m.in. postaci z bajek, lekarka, policjant, strażacy, wróżki, gwiazdka, pszczółka i biedronka, Simba, Piratka i Pirat, smok, jednorożce, Myszka Minnie, Transformers… Gdy usłyszyliśmy muzykę od razu zaczęliśmy tańczyć. Podczas balu uczestniczyliśmy, w różnych zabawach, a na koniec została zorganizowana […]Więcej »

Older Entries »