Żuczki

Podobny obraz

Nauczycielki grupy : Olga Strojna, Katarzyna Kopytek

Pomoc nauczyciela : Monika Brzęcka

Kartka dla medyka

Kochane Żuczki zachęcamy  Was do wzięcia udziału w edukacyjnej akcji „Kartka dla medyka”,która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni za wszystko co robią 🙂 Zdjęcie wykonanej kartki prosimy przesłać do piątku 10.04 […]Więcej »

Konsultacje

Drodzy Rodzice, Pomimo trudnego dla nas wszystkich czasu, zapewniamy Wam możliwość konsultacji drogą e-mail.   Wychowawcy grupy Żuczki Katarzyna Kopytek - k.kopytek@szczodrzykowo.com Olga Strojna - o.strojna@szczodrzykowo.com Psycholog Maria Kupińska - Łuczak - m.kupinska@szczodrzykowo.com (konsultacji telefonicznej lub przez Skype w każdy wtorek lub czwartek)   W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą! 🙂  Więcej »

Przyszła wiosna do Żuczków

Kochani Rodzice i Kochane Żuczki! Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie oraz Wasze uśmiechy widniejące w nadsyłanych zdjęciach. 🙂 Cieszymy się, że radzicie sobie ze wszystkimi zadaniami, które od nas otrzymujecie. Tęsknimy za Wami i przesyłamy uściski!    Więcej »

Dzień Kobiet

9 marca wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet. Nasze „małe” kobietki wzięły udział w  pokazie mody, a w nagrodę dostały od chłopców piękne, pluszowe tulipanki. Obejrzeliśmy bajkę dotyczącą Dnia Kobiet i sami dokończyliśmy obrazek dziewczynki.. ale ten obrazek był duży, na kilka kartek! Następnie zjedliśmy pyszny poczęstunek i dziewczynki dostały dyplomy wraz ze spinkami.       […]Więcej »

W marcu jak w garncu

W poniedziałek 2.03 dowiedzieliśmy się, że w marcu jest zmienna pogoda. Zobaczyliśmy, z jakich składników marzec stworzył potrawę. Następnie stworzyliśmy nasz własny garnek i przykleiliśmy kropelki deszczyku, chmurki, słoneczko, śnieżynkę oraz kwiatki pojawiające się w przedwiośnie i ptaszki, które obserwowaliśmy w trakcie spaceru.. 🙂  Więcej »

Wizyta w gr. Biedronki

Nasi koledzy i koleżanki ze starszej grupy „Biedronki” też mówili o dinozaurach. I co się okazało ? Dostaliśmy zaproszenia na podsumowanie wiedzy o dinozaurach, ależ się cieszyliśmy – bardzo dobrze wspominamy wizyty w tej grupie. I tak też było i tym razem !! W czwartek rano poszliśmy do szkoły, wchodząc do ich sali przenieśliśmy się […]Więcej »

"Dinozaury to takie stworzenia..."

Przez dwa tygodnie rozmawialiśmy o dinozaurach, baaardzo nas zaciekawiły te stworzenia, szkoda że już ich nie ma. W środę 26.02 był Dzień Dinozaura – przyszliśmy ubrani na zielono, zamieniliśmy się w archeologów i szukaliśmy kości dinozaurów, jak już je znaleźliśmy to układaliśmy je na szkielecie i wyszedł nam dinozaur. Graliśmy też w „pamięć” i rzucaliśmy […]Więcej »

Dzień Kota

W poniedziałek 17.02 zamieniliśmy się w kotki. Obchodziliśmy Dzień Kota przez to zamieniliśmy się w nie :). Zgadywaliśmy zagadki związane z życiem kotów, oglądaliśmy zdjęcia i książki oraz malowaliśmy kota pastelami – wyszedł nam baaardzo kolorowy :). Na koniec dnia otrzymaliśmy „kocie” dyplomy – miaaaaaał 🙂  Więcej »

Dzień Miłości i Szacunku

W piąte w naszej grupie było baaardzo czerwono, a to za sprawą tego, że obchodziliśmy Dzień Miłości i Szacunku. Wysłuchaliśmy opowiadania o „Pomelo”, odciskaliśmy nasze rączki z kartce – wyszły nam serduszka 🙂 Pani Julia rozdała nam kartki, które było można wkładać do czerwonego pudełka na korytarzu. Było dużo zabaw, a na koniec dostaliśmy balonika.Więcej »

Bale w karnawale

W piątek przed feriami odbył się balik karnawałowy. Czekało na nas duuuużo atrakcji – tańczyliśmy, bawiliśmy się w różne zabawy. Na sam koniec każdy z nas dostał los i dostawał nagrodę :).Więcej »

Older Entries »