Żuczki

Podobny obraz

Nauczycielki grupy : Olga Strojna, Katarzyna Kopytek

Pomoc nauczyciela : Monika Brzęcka

Bezpłatny koncert online z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki, z okazji Dnia Dziecka Agencja Artystyczna Bonsai www.art-bonsai.pl przygotowała dla dzieci małą niespodziankę. 1 czerwca o godzinie 11:00 zagrają koncert online na żywo: „Dzień Dziecka u Nietoperzy – czyli historia animacji filmowej z muzyką w tle”. Koncert można będzie obejrzeć na kanale Youtube: w domu z rodzicami lub w przedszkolu. Poniżej przekazujemy […]Więcej »

Prace konkursowe - Eko-ludek

Dziękujemy za udział w konkursie na Eko-ludka / Eko-hasło. Wasze prace, kochane Żuczki, są piękne i starannie wykonane. Cieszymy się, że zechcieliście podzielić się z nami Waszą kreatywnością i zgłosić się do konkursu.   Ślemy uściski! 🙂   Praca Antosi:                     Praca Alka:   Praca Ali: […]Więcej »

Konkurs na Eko-ludka lub Eko-hasło 🙂

Drogie Żuczki 🙂 Jak już pewnie wiecie w środę 22.04 obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji mamy dla Was konkurs –  polega on na stworzeniu przez Was (oczywiście z pomocą rodziców) Eko-ludka z surowców wtórnych LUB ułożeniu Eko-hasła zachęcającego do dbania o naszą planetę. Zdjęcia prac prosimy wysyłać na nasze maile k.kopytek@szczodrzykowo.com / o.strojna@szczodrzykowo.com. Mamy nadzieję, […]Więcej »

Kartka dla medyka

Kochane Żuczki zachęcamy  Was do wzięcia udziału w edukacyjnej akcji „Kartka dla medyka”,która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni za wszystko co robią 🙂 Zdjęcie wykonanej kartki prosimy przesłać do piątku 10.04 […]Więcej »

Konsultacje

Drodzy Rodzice, Pomimo trudnego dla nas wszystkich czasu, zapewniamy Wam możliwość konsultacji drogą e-mail.   Wychowawcy grupy Żuczki Katarzyna Kopytek - k.kopytek@szczodrzykowo.com Olga Strojna - o.strojna@szczodrzykowo.com Psycholog Maria Kupińska - Łuczak - m.kupinska@szczodrzykowo.com (konsultacji telefonicznej lub przez Skype w każdy wtorek lub czwartek)   W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą! 🙂  Więcej »

Przyszła wiosna do Żuczków

Kochani Rodzice i Kochane Żuczki! Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie oraz Wasze uśmiechy widniejące w nadsyłanych zdjęciach. 🙂 Cieszymy się, że radzicie sobie ze wszystkimi zadaniami, które od nas otrzymujecie. Tęsknimy za Wami i przesyłamy uściski!    Więcej »

Dzień Kobiet

9 marca wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet. Nasze „małe” kobietki wzięły udział w  pokazie mody, a w nagrodę dostały od chłopców piękne, pluszowe tulipanki. Obejrzeliśmy bajkę dotyczącą Dnia Kobiet i sami dokończyliśmy obrazek dziewczynki.. ale ten obrazek był duży, na kilka kartek! Następnie zjedliśmy pyszny poczęstunek i dziewczynki dostały dyplomy wraz ze spinkami.       […]Więcej »

W marcu jak w garncu

W poniedziałek 2.03 dowiedzieliśmy się, że w marcu jest zmienna pogoda. Zobaczyliśmy, z jakich składników marzec stworzył potrawę. Następnie stworzyliśmy nasz własny garnek i przykleiliśmy kropelki deszczyku, chmurki, słoneczko, śnieżynkę oraz kwiatki pojawiające się w przedwiośnie i ptaszki, które obserwowaliśmy w trakcie spaceru.. 🙂  Więcej »

Wizyta w gr. Biedronki

Nasi koledzy i koleżanki ze starszej grupy „Biedronki” też mówili o dinozaurach. I co się okazało ? Dostaliśmy zaproszenia na podsumowanie wiedzy o dinozaurach, ależ się cieszyliśmy – bardzo dobrze wspominamy wizyty w tej grupie. I tak też było i tym razem !! W czwartek rano poszliśmy do szkoły, wchodząc do ich sali przenieśliśmy się […]Więcej »

"Dinozaury to takie stworzenia..."

Przez dwa tygodnie rozmawialiśmy o dinozaurach, baaardzo nas zaciekawiły te stworzenia, szkoda że już ich nie ma. W środę 26.02 był Dzień Dinozaura – przyszliśmy ubrani na zielono, zamieniliśmy się w archeologów i szukaliśmy kości dinozaurów, jak już je znaleźliśmy to układaliśmy je na szkielecie i wyszedł nam dinozaur. Graliśmy też w „pamięć” i rzucaliśmy […]Więcej »

Older Entries »