Motyle

Grupa: Motyle

Nauczyciel: mgr Renata Waligóra

Pomoc nauczyciela: Maria Zawodnia

 


Bezpłatny koncert online z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki, z okazji Dnia Dziecka Agencja Artystyczna Bonsai www.art-bonsai.pl przygotowała dla dzieci małą niespodziankę. 1 czerwca o godzinie 11:00 zagrają koncert online na żywo: „Dzień Dziecka u Nietoperzy – czyli historia animacji filmowej z muzyką w tle”. Koncert można będzie obejrzeć na kanale Youtube: w domu z rodzicami lub w przedszkolu. Poniżej przekazujemy […]Więcej »

Efekty prac Motylków

   Więcej »

Majowe święta

Patriotyczne prace Motylków Godło w wykonaniu Olka Flagi w wykonaniu Patryka oraz Jego Rodziców Flaga oraz godło w wykonaniu AmelkiWięcej »

Prace konkursowe - Eko-ludek/Eko-hasło

Dziękuję serdecznie Motylkom oraz ich Rodzicom za wzięcie udziału w konkursie. Eko-ludki w wykonaniu Klary: Eko-hasło pomysłu Patryka: Eko-ludek wykonany przez Olę:Więcej »

Konkurs na Eko-ludka/Eko-hasło

Serdecznie zapraszam do udziału w Konkursie na Eko-ludka / Eko-hasło w Przedszkolu Kolorowy Świat w Szczodrzykowie. Kochane Motylki! Zachęcam Was, abyście wspólnie z rodzicami stworzyli własnego Eko-ludka z surowców wtórnych lub ułożyli Eko-hasło zachęcające do dbania o naszą planetę, a następnie podzielili się swoimi pomysłami poprzez zrobienie zdjęcia. Prace należy wysyłać do wychowawcy grupy do dnia […]Więcej »

Wielkanoc - prace Motylków

Wielkanoc już tuż, tuż. Motylki przygotowują ozdoby.Więcej »

Kartka dla Medyka - prace Motylków

Dziękujemy serdecznie Naszym Bohaterom!Więcej »

"Kartka dla Medyka"

Drodzy Rodzice! Znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości. Jest to trudny, a zarazem wyjątkowy czas. Nie każdy  może przebywać w domu, wiele osób nadal pracuje, aby pomagać innym. Dlatego zwracam się do  Państwa z propozycją włączenia się w akcję „Kartka dla Medyka” Miło będzie podziękować tym, którzy cały czas pomagają i stają na wysokości zadania. Niech […]Więcej »

Prace Motylków. #zostańwdomu

Witam serdecznie, dziękuję serdecznie wszystkim Rodzicom, którzy przesyłają zdjęcia z efektami prac dzieci. Jest mi bardzo miło widzieć Was Motylki na zdjęciach 🙂   Olek prezentuje nam swoje roślinki : szczypiorek oraz fasolę.    Łąka w wykonaniu Olka. Zabawy z klockami. Wieże, szeregi, budowle. Klara dzielnie ćwiczy rączkę uzupełniając szlaczki razem z siostrą. Amelka przesłała […]Więcej »

Co słychać u Motylków?

Drodzy Rodzice Dzieci z grupy Motylki oraz Drogie Motylki! Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i aktywnie spędzacie czas ze swoimi rodzinami. W dniu dzisiejszym wysłałam do Was czwartego maila z propozycjami zabaw. Jeśli ktoś nie otrzymał ode mnie wiadomości proszę o kontakt pod adresem mailowym: r.waligora@szczodrzykowo.com Pozdrawiam serdecznie oraz przesyłam moc uścisków każdemu Motylkowi. Renata […]Więcej »

Older Entries »