Jeżyki

 

Grupa: Jeżyki

Nauczycielki grupy: Olga Perz, mgr Magdalena Jankowiak, 

Pomoc nauczyciela: Izabela Kociałkowska


Dzień kota

17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Dzieci oglądały film edukacyjny w którym była mowa o wielu rasach kotów na świecie. Dowiedziały się również o sposobach karmienia kotów, pielęgnacji, ich przyzwyczajeniach. Na pamiątkę tego dnia każde dziecko otrzymało znaczek przyjaciela kota. Ten dzień był pełen wrażeń, dzieci wspaniale się bawiły.Więcej »

Dzień Miłości i Szacunku

W dniu 15 lutego obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Miłości i Szacunku. To dla dzieci dzień przyjaźni, miłości oraz szacunku okazywanego drugiej osobie. Przedszkolaki pięknie wypowiadały się na temat uczuć towarzyszących im na co dzień. Symbole serduszek towarzyszyły nam przez cały dzień. Uczestniczyły również w różnych zabawach.Więcej »

Kolorowe balony

Balonowe szaleństwo w naszej grupie trwa. Tym razem postanowiliśmy nasze baloniki ozdobić. Każde  dziecko pomalowało swój balonik według swojego pomysłu – kropeczki, buźki, serduszka. Kolorowe balony pięknie zdobią naszą salę :).Więcej »

Zabawy na śniegu

W tym roku zima bardzo rozpieszcza naszych przedszkolaków. Dzieci nie mogą się doczekać wyjścia na ogród przedszkolny i zabaw m.in. rzucanie do celu śnieżkami, lepienie bałwanków, robienie aniołków na śniegu. Przedszkolaki wiedzą, jak bezpiecznie zachowywać się podczas zabaw 🙂Więcej »

Balik karnawałowy

Karnawał to tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w czwartek 4 lutego, kiedy w naszej grupie odbył się bal pod hasłem „Bal na cztery pory […]Więcej »

Paluszkowa śnieżynka

Jak zima to i śnieżynki- śnieżynki paluszkowe 🙂Więcej »

Zajęcia z języka angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Panią Angelikę wywołują na twarzach dzieci uśmiechy. Co można zauważyć na zdjęciach. Przedszkolaki bardzo lubią uczyć się angielskiego, a przede wszystkim poznawać nowej piosenki, które sprawiają im dużo radości :).Więcej »

Konkurs plastyczny "Świąteczna kartka"

W grudniu odbył się konkurs na kartkę świąteczną, które przedszkolaki miały wykonać z pomocom rodziców . Dzieci z naszej grupy również wzięły w nim udział. Kartki były przepiękne. Gratulujemy dzieciom i Rodzicom :).Więcej »

Dzień Babci i Dziadka

Kochana babciu, kochany dziadku,dziś wam przynoszę po jednym kwiatku,do tego dokładam serdeczne życzenia,niech wam się spełnią wszystkie marzenia! Życzą dzieci z grupy JeżykiWięcej »

Wigilia

22.12.2020 w przedszkolu odbyła się Wigilia. Od samego rana w naszym przedszkolu słychać było śpiew kolęd oraz radość dzieci. Kiedy dzieci zasiadły do wspólnego posiłku w salach zapanowała wigilijna atmosfera.  W tym dniu odwiedził nas również Gwiazdor, który przyniósł dzieciom prezenty. Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało świąteczny upominek z najlepszymi życzeniami bożonarodzeniowymi od wychowawcy oraz Pani Dyrektor.Więcej »

Older Entries »