Jeżyki

Grupa Jeżyki

Nauczyciele: mgr Monika Hartung, lic. Agnieszka Kozłowska- Pelic

Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego: mgr Sandra Malinowska

Pomoc nauczyciela: Izabela Kociałkowska, Agnieszka Andrzejewska


Dzień Przedszkolaka - Ahoj przygodo!

Więcej »

Zajęcia z języka angielskiego

We wtorki i czwartki, tuż po zajęciach dydaktycznych Jeżyki będą poznawać i doskonalić język angielski. Pierwsze zajęcia wywołały szerokie uśmiechy na twarzach naszych dzieci, a Pani Kasia chwaliła zaangażowanie grupy.Więcej »

Zajęcia ruchowe z elementami piłki

W nowym roku przedszkolnym na zajęcia z ruchowe z elementami piłki w każdy piątek zaprasza nas Pan Jarek. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczą z zabawach ruchowych i choć niektóre z nich są bardzo trudne, Jeżyki nie poddają się. W zdrowym ciele, zdrowy duch! 🙂Więcej »

Rumiane jabłuszko - malowanie farbami

Jeżyki miały okazję przyjrzeć się pysznym owocom jakim są jabłka. Wąchaliśmy, smakowaliśmy, określaliśmy właściwości, a gdy już zgłębiliśmy temat, dzieci przelały swoje myśli o tym zdrowym owocu na kartkę papieru przy pomocy farb. Galerię naszych dzieł można podziwiać na tablicy przy naszej sali.Więcej »

W sadzie i ogrodzie warzywnym

Przez ostatnie dwa tygodnie naszym tematem przewodnim były owoce i warzywa dojrzewające jesienią w ogrodzie i sadzie. W naszym Centrum Badawczym, dzięki Państwa uprzejmości zgromadziliśmy całkiem pokaźny zbiór przepysznych okazów, które odkrywaliśmy codziennie, dowiadując się w jaki sposób można przetworzyć i zachować na dłużej ich smak i zapach. Jeżyki miały okazję poszerzyć swoją wiedzę na […]Więcej »

Ogródek

Wiosną dzieci zasadziły pomidorki, które potem pielęgnowały i uczyły się jak należy dbać o rośliny. A teraz nastał czas na zbiory i ich degustację.Więcej »

Pierwsze dni w grupie Jeżyków

Pierwsze dni września to zmiany. Przede wszystkim zapoznanie się z organizacją nowej sali i wyposażeniem. Dzieci z ciekawością odkrywały kąciki tematyczna, zabawki. Jeżyki przyszły doskonale przygotowane pierwszego września – wszystkie pamiętały swój znaczek, nazwę grupy i z ogromną radością witały swoich kolegów, koleżanki i panie.Więcej »