Sówki

Grupa Sówki

Nauczyciele: mgr Anita Stodulska, mgr Weronika Darul

Pomoc nauczyciela: Agnieszka Rozmiarek


Zakończenie roku szkolnego

„Niech żyją wakacje, niech żyje pole, las, i niebo, i słońce, wolny, swobodny czas. Pojedzie z nami piłka i pajac, i skakanka, będziemy grać w siatkówkę od samiutkiego ranka. Gorące, złote słońce na ciemno nas opali, w srebrzystej, bystrej rzece będziemy się kąpali. Niech żyją wakacje, niech żyje pole, las, i niebo, i słońce, wolny, […]Więcej »

Dzień sportowych zabaw

W poniedziałek 19 czerwca odbył się dzień zabaw sportowych z Akademią Reissa. W naszym ogrodzie przedszkolnym Sówki uczestniczyły w sportowych zmaganiach oraz aktywnie bawiły się na dmuchanych zamkach. To był dzień pełen dobrej zabawy i uśmiechu nieschodzącego z twarzy naszych przedszkolaków.Więcej »

Występ Sówek z okazji Dnia Dziecka

Dnia 3 czerwca na kórnickiej scenie podczas obchodów Dnia Dziecka wystąpiły nasze Sówki, poniżej krótka fotorelacja:Więcej »

Dzień Dziecka

Pierwszy czerwca dzień radosny,kwitną kwiatki, słońce świeci…W dniu tak pięknym i wspaniałymnaszym Sówkom życzymy sercem całym moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności.Więcej »

Dzień Bociana Białego

W środę, 31 maja w ramach Dnia Bociana Białego odbyły się kolejne warsztaty poprowadzone przez p. Magdalenę Czapkiewicz. Dziękujemy pani Magdalenie za kolejny ogrom wiedzy o ptakach.Więcej »

"Pomogę bo mogę"

Pomagać może każdy, o czym przekonały się dzieci z całego przedszkola. We wtorek, 16 maja gościliśmy ratowników medycznych, którzy opowiedzieli nam o swojej pracy, pokazali w jaki sposób należy pomóc osobie nieprzytomnej, pokazali jak bandażować kończyny. Dzieci również mogły zobaczyć jak wygląda wyposażenie ambulansu oraz zasiadły za jego kierownicą. Jedno jest pewne, możemy czuć się […]Więcej »

Niecodzienny gość

W przedszkolu odwiedza nas wiele ciekawych gości. Jednym z nich, był żółw Stefan. Stefana do przedszkola przyniósł Tomasz wraz z tatą Przemysławem. Dzieci z grupy Sówki, mogły dowiedzieć się jak funkcjonuje żółw, jakie są jego ulubione przysmaki, w jakich porach śpi. Znaleźli się również odważni, którzy pogłaskali Stefana po jego skorupie. Dziękujemy bardzo za taką […]Więcej »

Akcja Cała Polska czyta dzieciom

We wtorek przybyła do nas mama Alicji – p. Joanna, by poczytać ulubione bajki Aluni. Z wielkim zaciekawieniem słuchaliśmy przygód małego żółwika Franklina. Dziękujemy pani Joannie za wspólnie spędzony czas na dywanie.Więcej »

Wizyta rodzica eksperta

4 maja nasz grupę odwiedził p. Darek – tata Mai , z magicznym diskopem. Dzięki p. Darkowi nasze mądre Sówki wzbogaciły swoją wiedzę na temat wyświetlania i czytania bajek na rzutniku. Dziękujemy za kolejne odwiedziny.Więcej »

Wycieczka do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu

W piątek, 28 kwietnia na zaproszenie p. Joanny – mamy Stasia, odwiedziliśmy Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu, gdzie zapoznaliśmy się z zawodami: ślusarz, cukiernik, bibliotekarz oraz uczestniczyliśmy w warsztatach cukierniczych piekąc przepyszne, własnoręcznie robione drożdżówki. Dziękujemy p. Joannie za tak niezwykle, pełną wrażeń wycieczkę.Więcej »

Older Entries »