Biedronki

Vector illustration of cartoon ladybug flying Zdjęcie Seryjne - 84274688

Grupa Biedronki

Nauczycielki grupy: Monika Hartung, Marta Jankowiak

Pomoc nauczyciela/woźna – Arleta Zielińska


Bezpłatny koncert online z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice, Kochane Biedronki, z okazji Dnia Dziecka Agencja Artystyczna Bonsai www.art-bonsai.pl przygotowała dla dzieci małą niespodziankę. 1 czerwca o godzinie 11:00 zagrają koncert online na żywo: „Dzień Dziecka u Nietoperzy – czyli historia animacji filmowej z muzyką w tle”. Koncert można będzie obejrzeć na kanale Youtube: w domu z rodzicami lub w przedszkolu. Poniżej przekazujemy […]Więcej »

Biedronki pracują w domu - Rodzina

Wiosna obfituje w  wyjątkowe, rodzinne uroczystości. Majowy dzień rodziny mamy już za sobą, przed nami Dzień Mamy i Dzień Taty, a już za chwilkę Dzień Dziecka. W tym tygodniu mamy okazję podziwiać prace dotyczące tematu „Moja rodzina”. Biedronki poznały zawody wykonywane przez swoich rodziców, wykonały swój wymarzony dom  w formie przestrzennej, namalowały farbami rodzinę oraz […]Więcej »

Biedronki pracują w domu - Majowa łąka

Za oknem piękne majowe słoneczko, wiosna już dawno zadomowiła się w naszych ogródkach, lasach, polach i łąkach. Biedronki przez ostatnie dwa tygodnie zgłębiały wiedzę nt zwierząt i owadów odwiedzających kolorową, ukwieconą łąkę. W zdobywaniu tej wiedzy, dzieciom pomagał Skrzacik Borówka. Biedroneczki, bardzo nas cieszą efekty Waszej pracy, widzimy jak bardzo się staracie – oby tak […]Więcej »

Polska - mój dom

Miniony tydzień był wyjątkowy. Biedronki zdobyły wiedzę o najbliższej okolicy, tradycjach, zabytkach kultury  i symbolach narodowych.                                                                                                                                                                                                          Z Państwa ogromną pomocą –daliśmy możliwość, aby dzieci poczuły  przynależność narodową, a tym samym miłość i przywiązanie do miejsca, w którym mieszkają. Kochane Biedronki, Wasza ciężka praca ogromnie nas cieszy. Gratulujemy kreatywności przy tworzeniu prac plastycznych. Drodzy Rodzice, dziękujemy […]Więcej »

Biedronki ćwiczą

Aktywna forma wypoczynku – to najzdrowszy wypoczynek. Zobaczmy więc jak wypoczywają Biedronki. Czekamy na kolejne zdjęcia. Tymczasem polecamy zagłębić się w infografiki przygotowane przez Kids and Sport: Zachęcamy do kilku minut ruchu dziennie. Pomóc w tym może ten plakatWięcej »

Konkurs Eko-ludek

Prace konkursowe Biedronek: Eko-ludek wykonany przez Borysa   Eko-ludek wykonany przez Marysię   Dziękujemy serdecznie za udział w Przedszkolnym Konkursie Ekologicznym.Więcej »

Dzień Ziemi 2020

Pamiętajmy, aby brać odpowiedzialność za zanieczyszczenie środowiska tworzywami sztucznymi nie tylko w Dzień Ziemi 2020. Można to robić poprzez m.in. ponowne wykorzystywanie i recykling opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych, a także rezygnowanie lub ograniczanie korzystania z plastikowych opakowań, gdy mamy taką możliwość. Zobaczmy jak nasza grupa świętuje tegoroczny DZIEŃ ZIEMIWięcej »

UWAGA KONKURS 🙂

Biedronki, w środę 22.04 obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji mamy dla Was konkurs –  polega on na stworzeniu Eko-ludka z surowców wtórnych LUB ułożeniu Eko – hasła zachęcającego do dbania o naszą planetę. Zdjęcia wykonanych prac prosimy wysyłać na adres mailowy wychowawcy. Liczymy na Waszą kreatywność :).  Więcej »

Biedronki pracują w domu - Mali przyjaciele natury

O tym, jak ważna jest nasza planeta Ziemia, wie każdy mały i duży. Celem tematu „Mali przyjaciele przyrody” jest zachęcanie najmłodszych do dbania o środowisko naturalne, uczenie szacunku dla przyrody, ale także kształcenie dobrych nawyków w zakresie odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu i ruchu. W ramach realizacji tematu, Biedronki poznały zasady dbania o środowisko naturalne, […]Więcej »

Kartka dla Medyka

Nasza grupa włącza się do akcji „Kartka dla Medyka”. Dzieci, które chcą wziąć udział proszone są o wykonanie kartek i wysłanie ich zdjęcia do wychowawcy grupy.  Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.Więcej »

Older Entries »