Biedronki

Grupa Biedronki

Nauczyciele: mgr Anita Ziętek, mgr Karolina Pelczyńska

Pomoc nauczyciela: Angelika Grześkowiak


Wycieczka do Szreniawy

W muzeum Rolnictwa w Szreniawie Biedronki poznały dawny sposób produkcji masła, zwiedziły stare chaty gospodarzy oraz dwór należący do dawnych właścicieli gospodarstwa. Duże zainteresowanie wzbudziły podgladane z bliska zwierzęta oraz dawne maszyny rolnicze, stare samoloty i samochody.Więcej »

Dzień Przedszkolaka

W całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą 20 września swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. W naszym przedszkolu na wszystkie dzieci czekało tego dnia moc sportowych atrakcji atrakcji i pirackich przygód.Więcej »

Zajęcia z piłki

Jak najlepiej zacząć nowy tydzień po leniwym weekendzie? Zajęciami z piłki z nowym trenerem- Panem Jarkiem. Jest moc, energia, radość i solidna dawka ćwiczeń, coś co Biedronki lubią najbardziej.Więcej »

Dzień Kropki

Dzień Kropki obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzenie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Tego dnia w grupie Biedronki powstało wiele wyjatkowych i niepowtarzalnych dzieł sztuki ,odbyła się mini sesja fotograficzna „kropkowej” fotobudce oraz zabawy ruchowe z udziałem kropki.Więcej »