Sówki

Grupa Sówki

Nauczycielki grupy: mgr Kinga Kmiecik, mgr Magdalena Czapkiewicz

Pomoc nauczyciela: Agnieszka Rozmiarek

Dzień Kota

17 lutego 2021 obchodziliśmy Dzień Kota, tego dnia nie zabrakło zabaw muzyczno – ruchowych. Dzieci oglądały film edukacyjny o kocich zwyczajach. Na pamiątkę tego dnia dzieci miały robione zdjęcia z przyłożoną maską kota.Więcej »

Dzień Miłości i Szacunku

14 lutego obchodzimy Walentynki , my z tej okazji 15 lutego obchodziliśmy Dzień Miłości i Szacunku. Dzieci były ubrane na czerwono, a w sali gościły czerwone serduszko.Więcej »

Dzień pizzy i tłusty czwartek

09 lutego obchodziliśmy dzień pizzy z tej okazji dzieci podzielone na dwa zespoły ucząc się wspólnej współpracy uczestniczyły w zabawie dydaktycznej ,, Pizza”. Po świętowaniu Dnia Pizzy nadszedł słodki dzień – tłusty czwartek z tej okazji dzieci apetycznie zjadały słodkie pączki.Więcej »

ODKRYWAMY TAJEMNICE ZDROWIA- POZNAJEMY INSTYTUCJE APTEKI

Grupa Sówki miała okazje poznać instytucja Apteki. Dzieci zajmowały się tematem zdrowiem, uświadamianiem konieczności dbania o własne zdrowie. Dzieci uczestniczyły w zabawie tematycznej ,,W Aptece ”, wykonywały prace plastyczne ,oglądały film edukacyjny ,, Farmaceuta ”- ekspertWięcej »

Balik Karnawałowy

03 lutego w Naszym przedszkolu i sali zrobiło się bardzo kolorowo, zawieszone zostały kolorowe balony, a sala Sówek zamieniła się nie do poznania. Tematem Baliku Karnawałowego 2021 były ,,Cztery pory roku”. W Naszej sali zagościły – ,,Zima”, ,,Wiosna”, ,,Lato” i ,,Jesień”. W tym dniu dzieci przyszły przebrane do przedszkola, przebrania były barwne i ciekawe, a […]Więcej »

Zima, zima

Dzieci z grupy Sówki uczestniczyły w eksperymencie ,,Jaki jest śnieg”- zabawy badawcze. Wykonywały prace plastyczne ,,Zimowe okno”,a także Wydzieranie na temat ,,Bałwan”. Zapraszamy serdecznie do Naszej galerii zdjęć.Więcej »

Występ dla Babci i Dzadka

27 stycznia odbyła się uroczystość – występ dla Babci i Dziadka w wykonaniu grupy Sówki. Dzieci recytowały i śpiewały nauczone piosenki i wiersze. Po występie artystycznym dzieci usiały do stołu, na którym czekał przygotowany dla nich pyszny poczęstunek.Więcej »

#Malipowstańcy na 102

Grupa Sówki wzięła udział w akcji #Malipowstańcy na 102. Celem uczestnictwa było wykonanie Rogatywki Powstańczej Powstanie Wielkopolskie wybuchło już 102 lata temu – wtedy, w 1918 roku, Polska odzyskała niepodległość. Powrócił język polski, polskie gazety, szkoły i polskie wojsko. W Wielkopolsce powstańcy odnieśli zwycięstwo – uwolnili od zaborcy najpierw Poznań, później inne miasta naszego regionu […]Więcej »

Urodziny Melanii

W styczniu mieliśmy okazję świętować urodziny Melanii. W tym dniu składaliśmy życzenia Melanii, a także śpiewaliśmy 100 lat. Wszystkiego Najlepszego dla Naszej kochanej MelaniiWięcej »

Dzień Babci i Dziadka

„Dla Babci i Dziadka”– Idzie drogą Babcia biegnę do niej ja,ciepłe i serdeczne uściski jej dam.Babcię kocham z wszystkich sił, sto lat, Babciu w zdrowiu żyj!– Idzie drogą Dziadek , biegnę za nim ja , ciepłe i serdeczne uściski mu damDziadka kocham z wszystkich sił, sto lat Dziadku w zdrowiu żyj!Więcej »

Older Entries »