Sówki

Grupa Sówki

Nauczycielki grupy: mgr Kinga Kmiecik, mgr Magdalena Czapkiewicz

Pomoc nauczyciela: Agnieszka Rozmiarek

Wycieczka do Kórnika - Rejs statkiem po Jeziorze Kórnickim

18 czerwca br. dzieci z grupy Sówki uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Kórnika. Punktem docelowym naszej wycieczki był rejs statkiem po Jeziorze Kórnickim. Rejsy rozpoczął się od  Portu Prowent znajdującego się 100 metrów od Zamku do Portu Błonie gdzie dzieci zjadły pyszny przygotowany przez rodziców poczęstunek – piknik. Podczas żeglugi dzieci podziwiały panoramę Kórnika oraz piękno lasu Zwierzyniec […]Więcej »

Spotkanie z Panem Policjantem

W piątek 11.06 z okazji zbliżających się wakacji odwiedził nas Pan Policjant z Kórnika. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie korzystać z placu zabaw, jak przechodzić przez jezdnię, jak zachować się podczas pobytu nad jeziorem/ morzem, co zrobić gdy dziecko się zgubi.Więcej »

Urodziny Adrianny

Adrianna obchodziła swoje urodzinki. Dzieci zaśpiewały sto lat i złożyły życzenia. Wszystkiego najlepszego dla Adrianny.Więcej »

Dmuchaniec

Z okazji Dnia Dziecka – Rada Rodziców Przedszkola zorganizowała dzieciom dmuchańca . Uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy 🙂 Dziękujemy 🙂Więcej »

Dzień sportu- Olimpiada sportowa

Wtorek 8 czerwca z okazji Dnia Sportu odbyła się Olimpiada sportowa przy współpracy z p. Dariuszem Śmigielskim. Dzieci tego dnia brały udział w konkurencjach sportowych: rzucały co celu, skakały w worach, pokonywały tory przeszkód. Na koniec olimpiady czekała na nas niespodzianka. Każde dziecko tego dnia otrzymało swój własny medal.Więcej »

Dzień Dziecka

Dzień Dziecko to szczególny i wspaniały dzień. Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.Więcej »

Dzień Bociana Białego

31 maja obchodziliśmy Dzień Bociana Białego. Dzieci słuchały opowiadania,,Bocian i jego gniazdo”. Zapoznały się z wyglądem bociana, sposobem odżywiania. Wykonały prace plastyczną ,,Biały Bocian”.Więcej »

Urodziny Anastazji i Rozalki

W minionym czasie obchodziliśmy urodziny Anastazji i Rozalki. Dzieci złożyły życzenia, zaśpiewały wspólnie 100 lat. Życzymy Wszystkiego najlepszego.Więcej »

MAJOWA ŁĄKA DLA MAMY I TATY

Dzieci z okazji Święta Mamy i Taty zaprezentowały występ artystyczny, który został nagrany. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały nauczone piosenki. Wszystkim Rodzicom życzymy Wszystkiego najlepszego.Więcej »

Imieniny Zuzanny i urodziny Pawła i Filipa

W naszej grupie ostatnio obchodziliśmy urodziny Pawełka i Filipka oraz imieniny Zuzi. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego .Więcej »

Older Entries »