Styczeń w Kolorowym Świecie

Najstarsza z grup przedszkolnych 14.01 udała się do Domu Seniora w Jarosławcu. Nasze Biedronki wystąpiły przed seniorami. Na koniec spotkania rozdaliśmy prezenty, które powstały dzięki Wam drodzy Rodzice. Państwa udział w ramach akcji „Czekoladka dla seniora” był wynagrodzony uśmiechem i wzruszeniem którym obdarzyli nas Seniorzy.

W styczniu wszystkie dzieci zaprosiły swoich dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Spotkania odbyły się 17.01-24.01 a szczegółowe relacje z ich przebiegu mogą Państwo znaleźć na podstronach grup.

W piątek tuż przed feriami w naszym przedszkolu odbył się balik karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Szczegółowe relacje jak zawsze można znaleźć na podstronach grup.