Pszczółki

 

Nauczyciele:

 mgr Katarzyna Kofel

mgr Julia Szymenderska

Pomoc nauczyciela:

Angelika Grześkowiak


Moja mała Ojczyzna!

W ramach projektu Eko – Ludek, jak również ze względu na Święto Niepodległości, Pszczółki poznawały swoją najbliższą okolicę. Niestety ze względu na sytuację nie mogliśmy udać się na spacer do Kórnika, dlatego też czwartkowe popołudnie spędziliśmy na wirtualnym spacerze po Kórniku. Dzieci poznały także legendę o Białej Damie, którą następnie próbowali samodzielnie rysować.Więcej »

Polska to dom! Polska to moja Ojczyzna!

11 listopada dzieci z grupy Pszczółek uczciły wyjątkowym apelem, podczas którego prezentowały wiersze i pieśni patriotyczne. O 11.11 wspólnie odśpiewali Hymn w ramach akcji Szkoła do Hymnu! Listopadowe święto było także okazją do poznawania Polski i jej uroków podczas zajęć dydaktycznych.Więcej »

Kasztanowe dzieła!

Pszczółki dobrze wiedzą jak piękna i bogata w dary jest jesień. Dzieci wspólnie z rodzicami tworzyły przepiękne kasztanowe dzieła na grupowy konkurs. Każda praca była inna i wyjątkowa, a za zaangażowanie czekały na dzieci drobne upominki.Więcej »

Święto Dyni!

W czwartek 29.10 w sali grupy Pszczółek zrobiło się pomarańczowo! Tego dnia przedszkolaki obchodziły Dzień Dyni, poznając wnikliwie to wyjątkowe warzywo. Nie zabrakło tego dnia dyniowych zabaw, a każdy wykonał samodzielnie swoją własną dynię!Więcej »

Konkurs - Dynia w jesiennym przebraniu

Więcej »

Eko - ludek - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny.

W bieżącym roku szkolnym Pszczółki biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym – Eko – Ludek, którym głównym założeniem jest poznanie piękna Polski. Przedszkolaki cyklicznie poznają swój piękny kraj, jego bogactwa i zasoby. Dużo czasu poświęcimy również na poznaniu Naszej najbliższej okolicy.Więcej »

Dzień Krajobrazu.

Dzieci z grupy Pszczółki są wrażliwe na otaczające ich piękno przyrody, bacznie obserwują wszystkie zmiany w niej zachodzące. 20 października obchodziliśmy Dzień Krajobrazu – podczas spaceru wyszukiwaliśmy najpiękniejszych drzew w okolicy, a następnie tworzyliśmy własne, jesienne drzewa.Więcej »

Święto Grupy!

15 października Nasza grupa miała wyjątkowy powód do radości, obchodziliśmy bowiem tego dnia święto naszej grupy. Odwiedziła Nas również pani Dyrektor, której mogliśmy zaprezentować to czego do tej pory się nauczyliśmy. Był to dla Nas szczególny i wyjątkowy dzień!Więcej »

Jesienna matematyka.

Pracowite Pszczółki niestrudzenie pracują dobywając coraz to nowe umiejętności, chętnie dowiadują się nowych rzeczy i są otwarte na otaczający ich świat. W Naszej grupie zajęcia wcale nie są nudne!Więcej »

Jesienna pogoda nam niestraszna!

Jesień, choć piękna i malownicza, potrafi być równie kapryśna! Jednak zmienna, jesienna pogoda uśmiechniętym Pszczółkom nie jest straszna, potrafią sprawić aby znowu stało się wokół kolorowo!Więcej »

Older Entries » [ic_add_posts category=”]