Mrówki

Grupa Mrówki

Nauczycielki grupy: mgr Dominika Graczyk – Zielińska, mgr Katarzyna Skopek. Pomoc nauczyciela: Maria Zapolna

 

 

 

Bezpłatny koncert online z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki, z okazji Dnia Dziecka Agencja Artystyczna Bonsai www.art-bonsai.pl przygotowała dla dzieci małą niespodziankę. 1 czerwca o godzinie 11:00 zagrają koncert online na żywo: „Dzień Dziecka u Nietoperzy – czyli historia animacji filmowej z muzyką w tle”. Koncert można będzie obejrzeć na kanale Youtube: w domu z rodzicami lub w przedszkolu. Poniżej przekazujemy […]Więcej »

"Eko - ludek" - Mrówki

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mrówkom za zaangażowanie w konkursie plastycznym „Eko – ludek”. Wykazaliście się dużą pomysłowością i starannością. Oczywiście każdy z Was jest zwycięzca. Gratulujemy !!!! Pozdrawiamy wychowawczynie „Mrówek” Wiktoria P. i jej praca na temat Ekologii. Sława i jej „Eko  – ludek”. Gabrysia i jej „Eko – ludek”      „Eko – ludek ” Kuby […]Więcej »

#zostań w domu - Mrówki

Dziękujemy serdecznie dzieciom i rodzicom za wszystkie nadesłane zdjęcia. jest nam niezwykle miło je oglądać. pozdrawiamy serdecznie. Do szybkiego zobaczenia. wychowawczynie MrówekWięcej »

Co u nas słychać?

To już dwa tygodnie, kiedy nie możemy się widzieć w naszym przedszkolu. Co robimy w tym trudnym dla nas czasie? Jak nam mija czas? Jak widać pomysłów na zagospodarowanie czasu nam nie brakuje. Dowodem są zdjęcia, które od Was otrzymujemy. Widać na nich, że „Mrówki” nadal ciężko pracują. Serdecznie za nie dziękujemy. Trzymajmy się zdrowo […]Więcej »

Dzień Dinozaura

W środę 26.02 obchodziliśmy Dzień dinozaura. Tego dnia rozmawialiśmy o gadach prehistorycznych, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Bawiliśmy się w odkrywców, podążaliśmy śladami dinozaurów, czytaliśmy ciekawostki o tych stworach oraz wykonaliśmy pracę plastyczna. Na zakończenie dnia obejrzeliśmy prezentację multimedialną.Więcej »

W rytmie samby

We wtorek 25.02. „Mrówki” gościły u siebie mamę Grzesia, która jest instruktorem zumby. Za sprawą mamy Grzesia „Mrówki” hucznie pożegnały okres karnawału  i bawiły się przy dźwiękach samby brazylijskiej. Serdecznie dziękujemy mamie Grzesia.Więcej »

Teatr cieni.

„Gdy na dworze pada, Mrówki się nie nudzą”. W piątek, gdy aura nie dopisywała, aby wyjść na podwórko „Mrówki” chętnie „bawiły się” teatrem. Został zorganizowany teatrzyk cieni, w którym to chętne dzieci mogły spróbować swoich sił teatralnych. Dzieci szybko zorientowały się na czy polega zjawisko cienia i chętnie przedstawiały na swój sposób znane dzieciom bajki. […]Więcej »

Dzień Kota.

W poniedziałek 17.02 „Mrówki” obchodziły Dzień Kota. Z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola przebrane za koty, tańczyły przy „kocich” piosenkach, słuchały „kocich” wierszyków. Brały również udział w „kocich” konkursach, takich jak: zwijanie wełny, jedzenie kocich chrupek przy pomocy języczka oraz budowanie najdłuższego płotka. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.Więcej »

Dzień miłości i szacunku

14 luty był dla „Mrówek” z naszego przedszkola, prawdziwym czerwonym dniem miłości i szacunku. Dzieci wzięły udział  w konkursach, które miały dobry wpływ dla naszych serc. Nie zabrakło również zabaw tanecznych i integracyjnych. Najważniejszym moment było rozdanie kartek walentynkowych, na które dzieci czekały z niecierpliwością. Tego dnia wszyscy byliśmy dla siebie bardzo mili.Więcej »

Spotkanie z ekspertem - kosmetyczka.

W środę „Mrówki” w ramach poznawania zawodów swoich rodziców, miały okazję zapoznać się z zawodem wykonywanym przez mamę Weroniki, która jest kosmetyczką. Pani kosmetyczka krótko opowiedziała nam, na czym polega jej praca, o higienie oraz o potrzebie dbania o zdrowy wygląd. Oczywiście nie mogło zabraknąć praktycznych działań, w których to dziewczynki miały wykonany profesjonalny manicure, […]Więcej »

Older Entries »