Dzień Przedszkolaka

W piątek, 21 września, obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Ważne święto wszystkich dzieci w naszym przedszkolu.  Nasz plac zamienił się w czarodziejską krainę pełną kolorów, balonów, domowych słodkości oraz muzyki.  Na początku, wszyscy razem, zaśpiewaliśmy pieśń  przedszkolaków. Potem magiczna skrzynia odkrywała przed dziećmi wesołe niespodzianki. Czarodziejski pył odgonił wszelkie smuteczki i wymalował na twarzach maluchów piękne uśmiechy.  Były konkursy, tańce oraz bieg przedszkolaka.  Dzieci wspaniale opowiadały o  tym, kim jest przedszkolak i co już potrafi. Wszystkie grupy, z balonami, uczestniczyły w  paradzie grup, ubrane w swój kolor, a także urocze nakrycia głowy wykonane przez rodziców.   Każde dziecko miało okazję wykonać portret przedszkolaka  na balonie, co budziło sporo emocji. Na koniec była słodka niespodzianka i mały piknik w naszym przedszkolnym ogródku. W salach nasze dzielne przedszkolaki otrzymały zasłużone medale.