Przedszkole żegnamy, wakacje witamy!

                21 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku oraz pożegnanie starszaków. Dla wszystkich dzieci był to dzień rozpoczęcia wakacyjnych przygód.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Przedszkolaki z grupy Ślimaków i Jeżyków wesołą piosenką opowiedziały o swoich letnich, wakacyjnych planach. Natomiast dzieci z grupy Żabek, Pszczółek i Motyli słowami ,,Wakacji nastał czas, przedszkolaki żegnam was” pożegnały naszych absolwentów.

Dla najstarszych dzieci był to dzień szczególny, albowiem był to czas pożegnania z przedszkolem. Dla nich zakończył się pierwszy etap edukacji. Wkrótce będą uczniami szkoły podstawowej. Ale zanim opuścili przedszkolne mury po raz ostatni dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Dzieci za ciężką pracę zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i nagrodami. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie.

Nadeszło upragnione lato a wraz z nim wakacje. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.