Dzień rodziny

Tegoroczne święto Mamy, Taty i Dzieci, wzorem lat ubiegłych,  odbyło się w formie pikniku. W sobotni poranek,  16 czerwca2018r. polana przed Wigwamem w Łęknie została odziana w barwne koce, na których odpoczywały rodziny przedszkolaków.

Świętowanie zaczęliśmy od występów dzieci, a potem atrakcja goniła atrakcję. Oprócz tradycyjnych upominków, chcieliśmy podarować Rodzicom coś niezwykłego – chcieliśmy dać im radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy.  Stąd nauczycielki wyczarowywały niesamowite zwierzątka z balonów oraz malowały twarze dzieci, wywołując uśmiech zarówno u młodszych jak i starszych, a animatorzy Art. Bonsai integrowali uczestników pikniku wykorzystując chustę animacyjną, gigantyczne bańki oraz wesołe zabawy. Była kawiarenka z domowymi wypiekami i aromatyczną kawą, kiełbaska z rusztu oraz błogie lenistwo na kocu.

Piękna pogoda, wyjątkowe miejsce i wspaniali ludzie sprawili, ze piknik przyniósł wiele radości i miłych wrażeń wszystkim uczestnikom. Dziękujemy rodzinom za aktywny udział w pikniku a pracownikom za zaangażowanie i sprawną obsługę.