Piknik Rodzinny

Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzinami tłumnie, bo w liczbie ponad 320 osób, przybyli w sobotę 27 maja pod Wigwam w Łęknie, by świętować Dzień Rodziny. Tegoroczne święto Mamy, Taty i Dzieci, wzorem lat ubiegłych,  odbyło się w formie pikniku. W sobotnie południe polana przed Wigwamem została odziana w barwne koce, na których odpoczywały rodziny przedszkolaków.

Świętowanie zaczęliśmy od występów dzieci a potem atrakcja goniła atrakcję; byłyzabawy integracyjne z animatorami Klubu Małego Muzyka, malowanie twarzy, kawiarenka z domowymi wypiekami i aromatyczną kawą, kiełbaska z rusztu, balonikowe zwierzęta, atrakcyjne niespodzianki i błogie lenistwo na kocu.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły prezenty wykonane przez dzieci dla rodziców – szczególnie autorska książka dla mamy – unikatowe dzieło, w którego wykonanie dzieci włożyły całe serce.

Piękna pogoda, wyjątkowe miejsce i wspaniali ludzie sprawili, ze piknik przyniósł wiele radości i miłych wrażeń wszystkim uczestnikom. Dziękujemy rodzinom za aktywny udział w pikniku a pracownikom za zaangażowanie i sprawną obsługę.

Do zobaczenia na kolejnym Pikniku.