Jeżyki

Poznajemy legendę o Białej Damie

Dzisiaj Pani Gosia opowiedziała nam i pokazała za pomocą kukiełek i teatrzyku kukiełkowego legendę o Białej Damie z Kórnika. Tak się nam to spodobało, że sami postanowiliśmy zrobić kukiełki i bawić się w teatr.

Nasza pierwsza wycieczka

dnia 17 października wyruszyliśmy na naszą pierwszą wycieczkę do leśniczówki Łękno. Spacerowaliśmy po lesie z panem leśniczym, zajadalismy po spacerze pyszne kiełbaski i smakołyki z naszych plecaczków, bawiliśmy się w berka na polanie przy wigwamie i śpiewaliśmy piosenki przy ognisku. Wycieczka była super:)

Projekt drzewo

Projekt realizowaliśmy w naszej grupie od końca września do połowy października . Podczas realizacji projektu dowiedzieliśmy się,że drzewo składa się z korzeni, pnia, gałęzi i liści lub igieł, korzenie dostarczają drzewu wodę, kora jest ubraniem drzewa, które je chroni przed różnymi niebezpieczeństwami z otoczenia. Wiemy też, że drzewo w ciągu życia rośnie, a wraz ze wzrostem powiększa się jego pień oraz, że drzewo w różnych porach roku się zmienia.

Sprzątamy Świat

Malujemy sygnalizator świetlny

Nasz pierwszy spacer

To my, Jeżyki

Jeżyki

Znalezione obrazy dla zapytania jeżyk grafika

 

Nauczycielki Grupy

Magdalena Jankowiak

Małgorzata Nowak – Płaczek

Witamy was ,

to my Jeżyki wesołe 3 latki. jest nas 24 w grupie – 12 dziewczynek i 12 chłopców. Bardzo lubimy się bawić, śpiewać, tańczyć i poznawać świat z naszymi Paniami:)